ZŁĄCZE MEBLOWE DO OTWORU FI 10 MM, 3 ELEMENTOWE M6

Kod: 11.101
 • Dodaj recenzję:
 • PARAMETRY:

  DO POŁĄCZEŃ: KUCHNIE, ŁÓŻKA, MEBLE
  DO ŚREDNICY OTWORU: 10 MM
  GWINT: M6
 • szt.
 • 2,05 zł
  Cena netto: 1,67 zł

Złącze baryłkowe fi 10 mm jest solidnym połączeniem meblowym przeznaczonym do montażu m.in. krzeseł, ław, szafek nocnych i innych drobnych mebli skrzyniowych. Połączenie jest przykręcane za pomocą gwintu metrycznego + mufy (mufy stalowe lub tworzywowe należy dokupić do kompletu). Na zaczepie występuje otwór fasolkowy, który podczas kontrowania wkrętem dociskowym w baryłce zbliża ze sobą oba elementy i tworzy solidne połączenie, które może być montowane i demontowane wiele razy bez utraty jakości połączenia.

Należy dokonać wiercenia X - 28,5 mm, od krawędzi do środka otworu w celu montażu złącza, w zależności od modelu zaczep występuje na gwint M6.

Baryłka o rozmiarze fi 10 x 13 mm wysokości, przeznaczona do płyty lub drewna o grubości 16 mm. Baryłka posiada gwint metryczny od góry, gdzie należy wkręcić wkręt kontrujący na PZD o rozmiarze M6 x 8 mm.

Posiadamy w ofercie inne długości zaczepów oraz baryłki do różnych grubości materiałów - w przypadku potrzeby zastosowania innych długości roboczych prosimy o kontakt z nasza firmą.

 

Złącze baryłkowe fi 10 mm, do płyty o grubości 16 mm (wysokość baryłki 13 mm), długość robocza 28,5 mm - mufę należy dokupić oddzielnie.
Posiadamy w ofercie inne długości zaczepów oraz baryłki do róznych grubości materiałów - w przypadku potrzeby zastosowania innych długości roboczych prosimy o kontakt z nasza firmą.