Zestaw 2 półek ściennych w dekorze dębu 500 x 200 x 18 mm, z niewidocznymi ramionami

  • Cena netto: 45,12 zł 55,50 zł
  • opak.

Zamów do najbliższego paczkomatu Inpost.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów.

ZESTAW MONTAŻOWY: RAMIĘ

Zestaw 2 półek do ściany z płyty melaminowanej 500 x 200 x 18 mm okleinowana 4 stronie obrzeżem ABS. Półki przeznaczone są do montażu na ścianie za pomocą dołączonych wsporników niewidocznych. Półki można również zastosować jako element dekoracyjny do przedpokoju, pokoju lub pomieszczenia gospodarczego.

Gotowe do montażu: W celu montażu półek należy dokonać ich nawiercenia od strony ściany w celu zamontowania ramion niewidocznych. Na początku przykręcamy ramiona niewidoczne w ścianę, następnie wsuwamy półkę we wcześniej wywiercone otwory.

Zestaw 2 półek: Można zastosować obok siebie, lub w różnych pomieszczeniach. Wykonane są z atestowanej płyty. Krawędzie płyty są zaokleinowane z 4 stron obrzeżem ABS o grubości 0,8 mm.

Różne rozmiary: Posiadamy wiele rodzajów półek meblowych, można w prosty sposób zakupić różne długości i głębokości półek.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą półek z różnymi wspornikami, które są dostępne w naszej ofercie. W przypadku potrzeby zamówienia niestandardowego produktu prosimy o kontakt z nami.