MUFA Z GWINTEM LEWOSTRONNYM, M8

Kod: 318F508017Z
  • Dodaj recenzję:
  • DANE TECHNICZNE

  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 6,85 zł
    Cena netto: 5,57 zł

Mufa wkręcana z kołnierzem i gwintem lewostronnym do drewna M8 x 17 mm. Przeznaczona przede wszystkim do mebli tapicerowanych przy połączeniu nogi ze stelażem (w przypadku standardowych nakrętek pazurkowych należy dodatkowo "złapać" je zszywkami) Mufy z gwintem lewostronnym oszczędzają czas i pieniądze. Do montażu mufy należy wykonać otwór o średnicy 12 mm dla rdzenia w zależności od materiału, w który chcemy wkręcić mufę. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami powiązanymi - z którymi można zastosować ten produkt, jak i również z filmem pokazującym użycie tego produktu, oraz wizualizacjami pokazującymi zastosowanie muf z innymi oferowanymi przez nas produktami.

MUFY DO DREWNA:

Mufy do drewna lub płyty montuje się w celu uzyskania gwintu metrycznego w wywierconym otworze. Stosuje je się do połączeń konstrukcyjnych. Mufy z kołnierzem posiadają wgłębienie na klucz imbusowy w celu ich łatwiejszego montażu.

 

ZASTOSOWANIE:

Mogą być stosowane m.in. do skręcania konstrukcji meblowych m.in. do stołów, łóżek czy krzeseł - wymiary M8. Polecamy używać je razem z wkrętami typu WWI (łeb metryczny z nacięciem na imbus - w rozmiarze M8). Mufy używane są również jako gniazdo do regulatorów wysokości.