M6 X 13 MM - MUFA WKRĘCANA Z KOŁNIERZEM DO DREWNA

Kod: 312C106013Z
 • Dodaj recenzję:
 • DANE TECHNICZNE

  GWINT: M6
  DŁUGOŚĆ: 13 MM
  ŚREDNICA ŁBA: 12 MM
  ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA GWINTU: 10 MM
  NACIĘCIE: KLUCZ IMBUSOWY 6 MM
  WYKOŃCZENIE:
 • szt.
 • 0,20 zł
  3,51 zł
  Cena netto: 2,85 zł

Mufa wkręcana z kołnierzem i wgłębieniem imbusowym o rozmiarze M6 x 13 mm. Mufa przeznaczona jest do montażu w drewnie lub twardej sklejce np. wodoodpornej. Wykonana jest ze stali w wykończeniu ocynk biały. Standardowo używana w celu uzyskania gwintu metrycznego w otworze w płycie, lub drewnie. Zewnętrzny gwint przystosowany ułatwia właściwe umiejscowienie mufy w wywierconym otworze. Kąt nachylania kołnierza wynosi 120 stopni. Idealna do mebli łazienkowych, szafek basenowych, krzeseł, stolików lub mebli łazienkowych wykonanych z twardego materiału. Do montażu mufy należy wykonać otwór o średnicy 8 mm dla rdzenia oraz 12 mm dla kołnierza. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem powiązanym, z którym można użyć ten artykuł.

 

MUFY DO DREWNA:

Mufy do drewna lub płyty montuje się w celu uzyskania gwintu metrycznego w wywierconym otworze. Stosuje je się do połączeń konstrukcyjnych. Mufy z kołnierzem posiadają wgłębienie na klucz imbusowy w celu ich łatwiejszego montażu.

 

ZASTOSOWANIE:

Mogą być stosowane m.in. do skręcania konstrukcji meblowych m.in. do stołów, łóżek czy krzeseł - wymiary M6. Polecamy używać je razem z wkrętami typu WWI (łeb metryczny z nacięciem na imbus - w rozmiarze M6). Mufy używane są również jako gniazdo do regulatorów wysokości.