ZŁĄCZE 3 ELEMENTOWE FI 15 MOCNE, GWINT M6

Kod: 11.107.Z
  • Dodaj recenzję:
  • PARAMETRY:

    GWINT: M6
  • Dostępność: Jest Jest

Złącze do połączeń na otwór fi 15 mm jest solidnym połączeniem meblowym przeznaczonym do montażu m.in. komód, szaf, łóżek i innych mebli skrzyniowych. Połączenie jest skręcane za pomocą gwintu metrycznego (do kompletu należy dokupić mufy stalowe lub tworzywowe do połączenia). Na zaczepie występuje wcięcie, który podczas kontrowania wkrętem dociskowym w baryłce zbliża ze sobą oba elementy i tworzy solidne połączenie, które może być montowane i demontowane wiele razy bez utraty jakości połączenia. Złącze skręca się kluczem imbusowym o rozmiarze SW-4 mm. Złącze w wykończeniu ocynk biały.

 

Należy dokonać wiercenia X - 34 mm, od krawędzi do środka otworu w celu montażu złacza, w zależności od modelu zaczep występuje na gwint M6.

Baryłka o rozmiarze fi 15 x 14 mm wysokości, przeznaczona do płyty lub drewna o grubości 18 mm. Baryłka posiada gwint metryczny od góry, gdzie należy wkręcić wkręt kontrujący na klucz imbusowy SW-4 o rozmiarze M10 x 7,5 mm.

Posiadamy w ofercie inne długości zaczepów oraz baryłki do różnych grubości materiałów - w przypadku potrzeby zastosowania innych długości roboczych prosimy o kontakt z nasza firmą.