ZŁĄCZE 3 ELEMENTOWE FI 16 DO MEBLI, ZACZEP M6

Kod: 11.166
 • Dodaj recenzję:
 • PARAMETRY:

  DO POŁĄCZEŃ: BLATY, KUCHNIE, ŁÓŻKA, MEBLE, STOŁY
  DO ŚREDNICY OTWORU: 16 MM
  WYKOŃCZENIE: OCYNK BIAŁY
  GWINT: M6
 • szt.
 • 2,48 zł
  Cena netto: 2,02 zł

Złącze baryłkowe fi 16 mm jest solidnym połączeniem meblowym przeznaczonym do montażu m.in. łóżek, komód, szaf i innych mebli skrzyniowych. Połączenie jest przykręcane za pomocą gwintu metrycznego + mufy (mufy stalowe lub tworzywowe należy dokupić do kompletu). Na zaczepie występuje otwór fasolkowy, który podczas kontrowania wkrętem dociskowym w baryłce zbliża ze sobą oba elementy i tworzy solidne połączenie, które może być montowane i demontowane wiele razy bez utraty jakości połączenia.

Należy dokonać wiercenia X - 30 mm, od krawędzi do środka otworu w celu montażu złacza, w tym złączu zaczep występuje na gwint M6.

Baryłka o rozmiarze fi 16 x 18 mm wysokości, przeznaczona do płyty lub drewna o grubości 22 mm. Baryłka posiada gwint metryczny od góry, gdzie należy wkręcić wkręt kontrujący na PZD o rozmiarze M10 x 12 mm.

Posiadamy w ofercie inne długości zaczepów oraz baryłki do różnych grubości materiałów - w przypadku potrzeby zastosowania innych długości roboczych prosimy o kontakt z nasza firmą.